PRODEJ PALIV
Jílové u Prahy
PRODEJ PALIV
Jílové u Prahy

JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 2004!

  • Specializujeme se na poskytování prodeje tuhých paliv hnědého Bílinského uhlí (úu Ledvice), černého uhlí, kovářského uhlí a koksu,  několika druhů briket a štípaného palivového dřeva. Dále nabízíme prodej písků, kamenných drtí, balených zahradních substrátů a volně ložené mulčovací kůry.

 

  • Nabízené zboží dovezeme až k Vám domů a na přání složíme uhlí pásovým dopravníkem až dosklepa!
  • Naše služby jsou rozšířeny ještě o výkopové a zemní práce kloubovým nakladačem Wacker Neuson a minibagrem Bobcat.
  • Dále nabízeme autoservis, pneuservis, autoplyn servis jako i vlastní montáž LPG do aut. Diagnostika, opravy a renovace poloos, renovace turbodmychadel a další drobné opravy.

 

  • Jako doplňkovou službu Vám poskytujeme výrobu samolepících reklamních nápisů.
  • Prodejní sklad naší firmy se nachází u vlakového nádraží Jílové u Prahy, kde Vás rádi obsloužíme a všechno zboží Vám předvedeme.
  • Autoservis naleznete v ulici "Na Pískách" v Jílovém u Prahy.

 

  • Svým zákazníkům garantujeme kvalitní zboží z prověřených zdrojů a ty nejlepší služby za výhodné ceny!

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jaká je kvalita dodávaného uhlí?

 

Ke každé dodávce dostáváme tzv. jakostní znaky a pr?vodní list o nakládce uhlí. Na vše je možné se podívat na naší provozovně.

 

Je vagónová doprava nešetrná k uhlí?

 

Některé firmy na svých stránkách haní vagonovou dopravu s tím, že údajně nešetrně zacházíme s uhlím při vykládce z vagónu. Věřte, že to není pravda! Můžete se kdykoliv přijít podívat, jak se vagony vykládají. Ten důvod pomluv spočívá v tom, že vagonová doprava je podstatně levnější, než kamionová a navíc nezatěžuje region velkým pohybem kamionů. Do jednoho vagonu se vejde množství dvou kamionů. Proto prodejce, který nemá vlakovou dopravu nemůže mít stejné ceny jako my.

 

Máte více provozoven?

 

Opravdu nemáme žádnou jinou provozovnu, než na vlakovém nádraží v Jílovém u Prahy (obec Kabáty). Také nikdy nevyužíváme jiného dopravce na rozvoz uhlí. Uhlí si rozvážíme sami auty, které si mužete prohlédnout v sekci GALERIE a jsou jasně označené nápisy.

Co je "q" za číslem?

 

"q", tzv. metrák, neboli metrický cent je jednotka udávající hmotnost.

(1q = 100kg)