PRODEJ PALIV
Jílové u Prahy
PRODEJ PALIV
Jílové u Prahy

PRODEJ A MONTÁŽ TEPELNÝCH ČERPADEL

  • Nově nabízíme prodej a montáž tepelných čerpadel americké značky Carrier.

NAŠE SLUŽBY

Jakou historii má značka Carrier?

 

V roce 1902 Willis Haviland Carrier vynalezl první tepelné čerpadlo na světě. Později založil firmu, která nesla jeho jméno - Carrier. Dnes firma působí ve 160ti zemích na šesti kontinentech. To je také pro nás zárukou kvality a dobrých zkušeností s tepelnými čerpadly.

 

Nemusíte zde mít obavy, že ke konci záruční doby firma náhle zmizí a případné opravy jsou dražší než pořízení nového zařízení. Tepelná čerpadla firmy Carrier jsou prvotřídní kvality a proto jsme se rozhodli našim zákazníkům doporučovat právě tyto produkty. Nabídka firmy Carrier je velice široká a vybrat si může opravdu každý.

Z jakých čerpadel si můžete vybrat?

 

Naše doporučení je právě aktuální řada AquaSnap. Tato řada řada nabízí maximální rozsah výkonů a velikostí pro téměř jakékoli velikosti vytápěných ploch. Celkem 7 typů jednofázových a 3 třífázové jednotky. Tyto jsou monoblokové, typu vzduch-voda.

Pro více informací se podívejte na leták k tomuto čerpadlu:

Jak to funguje?

 

Tepelné čerpadlo je monoblokového typu vzduch-voda. To znamená, že se čerpadlo dá jednoduše zapojit do stávající topné soustavy, kde máte například kotel na tuhá paliva, a dál sním vytápět dům bez větších zásahů do topení.

Navíc, monobloková jednotka nepotřebuje každoroční revize, které dosti prodlužují návratnost investice a zvyšují náklady na vytápění.

A co dotace?

 

Ano, i ty Vám případně vyřídíme z dotačních programů od státu. Vše záleží na domluvě.

Chcete se dozvědět více?

 

Žádný problém!
Zdarma Vám navrhneme optimální řešení přímo pro Váš konkrétní dům, chatu nebo provozovnu. Stačí nás kontaktovat jakoukoliv formou.